Obrázky na zeď

Když jsme prvně narazili na dílnu s těmito nádhernými obrázky na zeď ihned jsme se do nich zamilovali. Malebné interiérové obrazy jsou zde vyráběné ručně místními umělci. Proces výroby obrázků na zeď zahrnuje mnoho činností a přesných úkonů. Nejdříve je potřeba vyřezat z MDF (polotvrdá dřevovláknitá deska) obrázek, který se posléze ještě opracovává do požadovaného tvaru. Jde o velice precizní práci, kde není prostor pro chyby. Chyba vždy znamená začít znovu.Obrázky na zeď se následně barví speciálními barvami a pomocí vody se na závěr dosahuje  finálního výsledku. Stěny zdobené ručně vyráběnými obrazy budou vždy působit netradičně a originálně. 


Všechny obrázky na zeď jsou výhradně ruční prací místních, nejsou tedy totožné a jednotlivé kousky mohou být rozdílné. Patinovaný vzhled i barva se vždy lehce liší od ilustrační fotografie. Všechny dřevěné dekorace do bytu mají ze spodní strany háček k zavěšení.

Cena

529530
1529530
13 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení