Náramky podle znamení zvěrokruhu

Jste romantický rak nebo tvrdohlavý beran? Znamení zvěrokruhu je celkem 12 a ke každému náleží určité druhy minerálních kamenů, které dokáží silné stránky podtrhnout a slabé posílit. Správně zvolený minerál vám bude přítelem v náročném období, dodá odvahu v těžkých chvílích a odbourá negativní energii v době, kdy bude důležité čerpat tu pozitivní. Minerální náramky podle znamení jsou vhodným dárkem pro členy rodiny i blízké přátelé.

Minerální kameny a jednotlivá znamení zvěrokruhu jsou k sobě přiřazovány už od pradávna. My jsme pro Vás sestavili náramky, které svými kameny opovídají jednotlivým znamením, ale zastáváme názor, že náramek byste si měla vybrat hlavně pomocí své intuice. :-)

Cena

399400
1399400

Barva

Druh kamene

Materiál

Položek k zobrazení: 12
Náramek z minerálů pro Býka - tygří oko, malachit a lapis lazuli
Každé znamení zvěrokruhu má k sobě přiřazené své minerální kameny. Kameny a znamení jsou spojovány už od nepaměti a to podle měsíce narození nebo podle planet spojených s jednotlivými znameními. Vhodné kameny pro Býky jsou mimo jiné tygří oko, malachit a lapis lazuli. Náramek je upleten z těchto osmi milimetrových kamenů, lávy a křišťálu. Kameny jsou navlečeny na černé voskované šňůře. Posuvné zapínání je vyrobeno z malých uzlíků. Tygří oko posiluje odvahu, koncentraci a rozhodnost. Také pomáhá od zlých myšlenek, pomluv a kleteb. Malachit je důležitý ochranný kámen. Pohlcuje negativní energie a znečišťující látky. Je to kámen proměny, se kterým lze prožít intenzivnější život. Lapis Lazuli je kámen, který dokáže rychle odstranit stres a navodit pocit klidu a harmonie. Přináší svému majiteli vlastnosti jako je čestnost, soucit a poctivost. Křišťál je do náramku přidán jako doplňkový kámen kvůli jeho silné energii. Je to obrovský zesilovat a navíc zvyšuje účinky ostatních minerálních kamenů. Láva je silným ochranným kamenem podporující tvořivost a projev, zklidňuje emoce a zmírňuje duševní stres.
399 Kč
 
Skladem
12 položek celkem