Doprava od 1345,- ZDARMA

O značce TOB

 

 

nature-3846403_1920

Myšlenka Touch of Bali vznikla  překvapivě na Bali. Po roce života na krásném ostrově Bohů,  jsem objevila obchůdek  plný ručně vyráběných šperků, krásných komponentů a dalších maličkostí, které zdobí nejen tělo, ale i duši.  Výjimečnost a odlišnost od přehlceného trhu mě uchvátila natolik, že jsem cítila, že je to to pravé, o co se chci podělit i s ostatními. Ve světě šperků, kamenů a minerálů , jsem se už nějakou chvíli pohybovala, netrvalo tedy dlouho a  nápad ukázat vám tyto líbivé produkty byl na světe a tak se rozjela má cesta s Touch of Bali...

 

 

Šperky bychom měli. A co teď?  Pečlivě jsme vybrali a odeslali první originály. Musím přiznat, že začátky nebyly vůbec jednoduché. Vytvořit e-shop, vybrat název a nafotit jednotlivé produkty, mi dalo pěkně zabrat. Ale nakonec se povedlo a úsilí, které do e-shopu stále vkládám, se vyplatilo.

 

 

agriculture-1807581_1920

Lidé, kteří naše šperky ručně vyrábí mají dílnu přímo tady na ostrově. Jejich zákazníci jsou ze všech koutů světa a stále se za nimi vrací. A není divu. :-) Balijské šikovné ručičky se specializují na zpracovnání komponentů, které k sobě ladí nejen vizuálně, ale i charakterm. Originální náušnice,  jedinečné náhrdelníky a náramky s příběhem jsou vyráběny s pečlivostí a dohledem. Jeden ze základních principů balijských výrobců je, že každý zákazník je jedinečný a proto jsou jedinečné i šperky, které jsou určeny především pro ženy s osobností.

 

 

 

 

 

Doufám, že vám také naše šperky učarují a budou vám dělat mnoho radosti.

S pozdravem z Bali, Zuzka.

 

bali-4033395_1920

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu