O značce TOB

 

 

nature-3846403_1920

Myšlenka Touch of Bali vznikla  překvapivě na Bali. Po roce života na krásném ostrově Bohů,  jsem objevila obchůdek  plný ručně vyráběných šperků, krásných komponentů a dalších maličkostí, které zdobí nejen tělo, ale i duši.  Výjimečnost a odlišnost od přehlceného trhu mě uchvátila natolik, že jsem cítila, že je to to pravé, o co se chci podělit i s ostatními. Ve světě šperků, kamenů a minerálů , jsem se už nějakou chvíli pohybovala, netrvalo tedy dlouho a  nápad ukázat vám tyto líbivé produkty byl na světe a tak se rozjela má cesta s Touch of Bali...

 

 

Šperky bychom měli. A co teď?  Pečlivě jsme vybrali a odeslali první originály. Musím přiznat, že začátky nebyly vůbec jednoduché. Vytvořit e-shop, vybrat název a nafotit jednotlivé produkty, mi dalo pěkně zabrat. Ale nakonec se povedlo a úsilí, které do e-shopu stále vkládám, se vyplatilo.

 

 

agriculture-1807581_1920

Lidé, kteří naše šperky ručně vyrábí mají dílnu přímo tady na ostrově. Jejich zákazníci jsou ze všech koutů světa a stále se za nimi vrací. A není divu. :-) Balijské šikovné ručičky se specializují na zpracovnání komponentů, které k sobě ladí nejen vizuálně, ale i charakterm. Originální náušnice,  jedinečné náhrdelníky a náramky s příběhem jsou vyráběny s pečlivostí a dohledem. Jeden ze základních principů balijských výrobců je, že každý zákazník je jedinečný a proto jsou jedinečné i šperky, které jsou určeny především pro ženy s osobností.

 

 

 

 

 

Doufám, že vám také naše šperky učarují a budou vám dělat mnoho radosti.

S pozdravem z Bali, Zuzka.

 

bali-4033395_1920

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení