Doprava od 1345,- ZDARMA

Pánský náramek z minerálů - lapis lazuli, hematit

5 hodnocení

Stylový náramek z minerálních kamenů pro pány. Ručně vyráběný náramek z Bali obsahuje lapis lazuli a hematit v 8 a 10 mm velikosti.

Lapis Lazuli je kámen, který dokáže rychle odstranit stres a navodit pocit klidu a harmonie. Přináší svému majiteli vlastnosti jako je čestnost, soucit a poctivost. Hematit je jedním z ochranných kamenů. Odstraňuje negativní energie, zvyšuje sebevědomí, navozuje klid, mír a harmonii, napomáhá k rozvoji osobnosti a dokáže překonávat zlozvyky. Lazurit a hematit jsou odděleny vždy dvěma oválnými hematity.

Minerální kameny jsou navlečeny na černé voskované šňůře. Posuvné zapínání je vyrobené z malých uzlíků, kterým se říká uzly Shambalové.

449 Kč
Skladem

Stylový náramek z minerálních kamenů pro pány. Ručně vyráběný náramek z Bali obsahuje lapis lazuli a hematit v 8 a 10 mm velikosti. Lazurit je kámen, který dokáže rychle odstarnit stres a navodit pocit klidu a harmonie. Přináší svému majiteli vlastnosti jako je čestnost, soucit a poctivost. Hematit je jedním z ochranných kamenů. Odstraňuje negativní energie, zvyšuje sebevědomí, navozuje klíd, mír a harmonii, napomáhá k rozvoji osobnosti a dokáže překovánat zlozvyky. Lazurit a hematit jsou odděleny vždy dvěmi oválnými hematity.

Minerální kameny jsou navlečeny na černé voskované šňůře. Posuvné zapínání je vyrobené z malých uzlíků, kterým se říká uzly Shambalové.

Obvod náramku: 20 cm (Díky posuvnému zapínání lze roztáhnout až na 30 cm).

Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky.

Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Pro delší životnost náramku a zachování neonošeného vzhledu doporučuji náramek odkládat při koupání a sportu.

Kód Kód: KMG_PN3
Jméno značky: Touch of Bali / Minerals & Gems
Kategorie: Pánské náramky
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: Stříbrná, Modrá
Materiál: Minerální kámen
Velikost: 20 - 30 cm
Druh kamene: Hematit, Lapis lazuli
Kolekce: Minerals & Gems
Zpět do obchodu