Naskladněny nové kotníkové náramky, v sekci: NÁRAMKY NA NOHU.

Pánský náramek z minerálů - malachit, láva

16 hodnocení

Stylový náramek z minerálních kamenů pro pány. Ručně vyráběný náramek z Bali obsahuje malachit a lávové kameny v 8 a 10 mm velikosti.

Malachit je velice důležitým ochranným kamenem. Dokáže pohltit negativní energii všeho druhu. Také se mu říká kámen proměny nebo nových začátků a lze s ním prožít intenzivnější a radostnější život. Láva je silným ochranným kamenem podporující tvořivost a projev, zklidňuje emoce a zmírňuje duševní stres. Láva a malachit jsou odděleny oválnými hematity, který zvyšuje sebevědomí a navozuje klid a harmonii.

Minerální kameny jsou navlečeny na černé voskované šňůře. Posuvné zapínání je vyrobené z malých uzlíků, kterým se říká uzly Shambalové.

449 Kč
Skladem

Stylový náramek z minerálních kamenů pro pány. Ručně vyráběný náramek z Bali obsahuje malachit a lávové kameny v 8 a 10 mm velikosti. Malachit je velice důležitým ochranným kamenem. Dokáže pohltit negativní energii všeho druhu. Také se mu říká kámen proměny nebo nových začátků a lze s ním prožít intenzivnější a radostnější život. Láva je silným ochranným kamenem podporující tvořivost a projev, zklidňuje emoce a zmírňuje duševní stres. Láva a malachit jsou odděleny oválnými hematity, který zvyšuje sebevědomí a navozuje klid a harmonii.

Minerální kameny jsou navlečeny na černé voskované šňůře. Posuvné zapínání je vyrobené z malých uzlíků, kterým se říká uzly Shambalové.

Obvod náramku: 20 cm (Díky posuvnému zapínání lze roztáhnout až na 30 cm).

Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky.

Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Pro delší životnost náramku a zachování neonošeného vzhledu doporučuji náramek odkládat při koupání a sportu.

Kód Kód: KMG_PN1
Jméno značky: Touch of Bali / Minerals & Gems
Kategorie: Pánské náramky
Hmotnost: 0.02 kg
Barva: Zelená, Černá
Materiál: Minerální kámen
Velikost: 20 - 30 cm
Druh kamene: Láva, Malachit
Kolekce: Minerals & Gems, Lava stone
Zpět do obchodu