Růžová Mala z minerálních kamenů

Neohodnoceno

Maly jsou tradičním amuletem sloužícím k meditaci. Podle kamínků, které Mala obsahuje, se odříkávají mantry. Růžová Mala obsahuje tyto kameny: onyx, růženín, rhodonit, ametyst, achát a křišťál. Celý náhrdelník obsahuje 108 kamenů, které jsou vždy ještě podle řádu rozdělovány menšími kamínky. Mala je zakončená stříbrným Buddhou a střapečkem.

1 090 Kč
Skladem

Malu můžete nosit jako designový doplněk nebo se může stát vaším pomocníkem při meditaci. Každý kus je originálem - barva i brus kamenů může být nepatrně odlišná od fotky, která je pouze ilustrativní.

Z ČEHO JE MALA VYROBENA

Růženín

O růženínu se traduje, že je to kámen něhy, lásky a sexuality. Je oblíbený hlavně u žen, protože čistí a otevírá srdeční čakru a dokáže ke své majitelce přilákat lásku. Ve vztazích dokáže obnovit důvěru a harmonii. Růžový křemen je nejlepší léčitel citů, pomáhá při traumatech, úzkostech, zmírňuje smutek a žal.

Rodonit

Rodonit přináší klid a citovou rovnováhu, zmírňuje následky šoku, pomáhá odstranit závislost na jiných osobách a dává sílu odpouštět sobě i ostatním. Dokáže hojit citová zranění z minulosti, pomáhá čistit a aktivovat činnost srdce a srdeční čakry.

Ametyst

Je velice mocným a ochranným kamenem. O ametystu se traduje, že má velice silnou a léčivou moc. Přitahuje klid, zahání stres a deprese, tiší negativní vlastnosti jeho nositele, napomáhá soustředění, dodává rozhodnost, rozvíjí mysl, lásku a věrnost.

Křišťál

Univerzální kámen, který zesiluje účinnost ostatních kamenů. Pomáhá odstraňovat psychické problémy, povzbuzuje samostatnost, pomáhá k sebezdokonalování, ochraňuje před zlými vlivy a uvádí majitele do naprosté harmonie.

Onyx

Onyx je kámen, který pomáhá překonávat citový či tělesný stres. Aktivuje životní sílu, zvyšuje vytrvalost, schopnost sebekontroly a sebedůvěry. Snižuje pocit strachu a potlačuje obavy.

Achát

Achát nám dodává jistotu, sebedůvěru, odvahu, odstraňuje vnitřní napětí, negativní energii, zlobu, zmírňuje pocit méněcennosti.

 

Význam kamenů se nedá jasně vyjádřit. Pro každou kultury vždy symbolizovali něco jiného. Z řad odborníků se také názory liší, a proto je výše uvedený popis vždy jen nástin vlastností daného kamene. Malu si musíte vybrat vy sama za pomoci vlastní emoce.

Celý náhrdelník obsahuje 108 kamenů, které jsou vždy ještě podle řádu rozděleny menšími kamínky. Mala je zakončená stříbrným Buddhou a střapečkem.  Kameny mají rozměry 4mm, 8mm a 10mm.

JAK SE STARAT O MALU?

Kameny je nejlépe čistit jemným suchým hadříkem.

Malu bychom neměli příliš vystavovat vlhkému počasí nebo vodě. Není ani vhodné, aby přicházela do styku s chemikáliemi, čistícími prostředky nebo do blízkosti ohně. Také se nedoporučuje nosit Malu při sportu nebo jiných náročnějších aktivitách. Před spaním je lepší náhrdelník sundat.

Kód Kód: 2011
Jméno značky: Touch of Bali / Minerals & Gems
Kategorie: Náhrdelníky & Mály
Hmotnost: 0.15 kg
Barva: Hnědá, Stříbrná, Fialová, Černá, Růžová
Materiál: Minerální kámen, Kov, Voskovaný provázek
Velikost: 55 cm
Druh kamene: Achát, Ametyst, Křišťál, Onyx, Rodonit, Růženín
Kolekce: Minerals & Gems, Boho chic