Dřevěné masky na zeď

Dřevěné masky na zeď s motivem Buddhy budou vypadat skvěle jak ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici, tak v jídelně či chodbě. V posledních letech můžeme znázornění Buddhy potkat opravdu všude, Indonésanům je však známé již celá staletí. Buddha neodmyslitelně patří k místní kultuře a náboženství už od nepaměti. Dřevěné masky na zeď jsou vyřezávané ze dřeva stromu Albizia. Tento strom je jedním z nejrychleji rostoucích stromů na světě, a proto je tato volba dřeva nejvíce udržitelná pro naši planetu. Dřevo stromu Albizia se využívá i pro své vlastnosti, je cenné a dobře opracovatelné. Dřevěné masky na zeď vnesou do Vašeho domova opravdový kus přírody a vytváří tak nenahraditelnou atmosféru.

Všechny masky na zeď jsou výhradně ruční prací místních lidí, nejsou tedy totožné a jednotlivé kousky mohou být rozdílné. Patinovaný vzhled i barva se vždy lehce liší od ilustrační fotografie. Dřevěné masky na zeď mají ze spodní strany háček k zavěšení.

Cena

499500
1499500
2 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení